Proizvodi
Nazad na proizvode

Добитници награда
на ликовном конкурсу ”Нацртај, обоји и освоји 2021."

I награда
Гардеробер Хана 3К2ФО+Компјутер сто Либер + Дечија компјутер столица QZY-G2B

1. награда – Предшколци

Име и презиме Предшколска установа Град
Новак Лалић ПУ 'Звездара' вртић 'Наша бајка' Београд
Лена Превијанац ПУ 'Драгољуб Удицки' вртић 'Бамби' Кикинда
Николија Ђигов ОШ 'Јеремија Илић Јегор' ППГ Рготина

1. награда – Прваци

Име и презиме Основна школа Град
Михајло Ђекић ОШ 'Вук Караџић' I4 Сремчица, Београд
Стеван Цветковић ОШ 'Јово Курсула' I1 Краљево
Алексеј Шулаја ОШ 'Трива Витасовић-Лебарник' I1 Сремска Митровица
 
 

II награда - Лежај ФАНТАСТИKО ПЛУС

Предшколци

Име и презиме Предшколска установа Град
Сара Попов ПУ 'Лабуд Пејовић' ППГ 'Корњачице' Бечеј
Гергељ Карако ПУ 'Пава Сударски' објекат Пинокио Ново Милошево
Маша Алерић ПУ 'Дечја радост' вртић 'Славуј' Панчево
Јулија Ивковић ОШ 'Станоје Главаш' ППГ Глибовац, Смедеревска Паланка

Прваци

Име и презиме Основна школа Град
Теа Никодијевић ОШ 'Ђура Јакшић' I1 Параћин
Ива Илић ОШ 'Николај Велимировић' I2 Шабац
Петар Добриловић ОШ 'Анта Богићевић' I4 Лозница
Софија Зорановић ОШ 'Јован Јовановић Змај' I2 Београд
 

III награда - Врећа за седење СОФТ

Предшколци

Име и презиме Предшколска установа Град
Милица Дакић ПУ 'Бошко Буха' вртић 'Цврчак' Бачко Добро Поље
Николина Пивашевић ПУ 'Дечја Радост' вртић 'Црвенкапа' Панчево
Тереза Вађина ПУ 'Колибри' Селенча
Тадија Поповић ПУ 'Чика Јова Змај' вртић 'Црвенкапа' Пирот
Билал Бећировић ПУ 'Младост' вртић 'Пчелица' Нови Пазар
Магдалена Мартинчевић ПУ 'Раковица' вртић 'Језерце' Београд

Прваци

Име и презиме Основна школа Град
Ђорђе Трајковић ОШ 'Свети Сава' I1 Читлук , Крушевац
Миша Величков ОШ 'Цар Константин' I1 Ниш
Леона Мостарски ОШ 'Никола Тесла' I7 Нови Сад
Кристина Нашпалић ОШ 'Вук Стефановић Караџић' I1 Крагујевац
Исидора Милићевић ОШ 'Љуба Нешић' I3 Зајечар
Срна Радосављевић ОШ 'Влада Аксентијевић' I3 Београд
 
 

IV награда - ИДЕАЛНА СВЕСКА

Предшколци

Име и презиме Предшколска установа Град
Касија Пецарски ПУ 'Драгољуб Удицки' вртић 'Мики' Кикинда
Лара Радивојевић ПУ 'Ната Вељковић' вртић 'Бисери' Крушевац
Софија Ристић ПУ 'Пионир' Јагодина
Маша Петковић ПУ 'Наше дете' вртић 'Дечија Радост' Врање
Василије Миленковић ПУ 'Ната Вељковић' вртић 'Бисери' Крушевац
Маша Павловић ОШ 'Вожд Карађорђе' ППГ Ниш
Данило Милић ПУ 'Ната Вељковић' група' Пепељуга Пепељевац, Крушевац
Јелена Зелић ПУ 'Цицибан' Суботица
Максим Максимовић ПУ 'Ђурђевдан' вртић 'Цицицбан' Крагујевац
Стефан Томановић ОШ 'Вожд Карађорђе' ППГ Ниш
Наталија Ђорђевић ПУ 'Чаролија' вртић 'Бамби' Вршац
Лена Андријашевић ПУ 'Полетарац' Оџаци
Искра Ковачки Вртић 'Колибри' Зрењанин
Марина Авдаловић ПУ 'Универзум' Београд
Петар Јоаким Рајковић ПУ 'Звездара' вртић 'Наша бајка' Београд
Константин Миленковић ПУ 'Ната Вељковић' вртић 'Бисери' Крушевац
Лена Радовановић ПУ 'Савски венац' РЈ 'Царица Милица' Београд
Ина Голубовић ПУ 'Звездара' вртић 'Наша бајка' Београд
Теодора Праљак ПУ 'Колибри' одељење Вајска Вајска, Бач
Марина Рођенков ПУ 'Пава Сударски' вртић 'Мица' Ново Милошево
Лазар Радосављевић ОШ 'Јеремија Илић Јегор' ППГ Рготина
Миљана Дабановић ПУ 'Полетарац' објекат 'Цврчак' Оџаци
Лена Ивановић ПУ 'Милка Диманић' РЈ 'Дечја Радост' Власотинце
Тодор Наревски ПУ 'Лабуд Пејовић' ППГ 'Корњачице' Бечеј
Леа Ковач ПУ 'Лабуд Пејовић' ППГ 'Корњачице' Бечеј
Симона Нађ ПУ 'Колибри' Селенча
Мила Кожетинац ПУ 'Звездара' вртић 'Цврчак' Београд
Хелена Ристић ПУ 'Раковица' вртић 'Језерце' Београд
Софија Стјепановић ПУ 'Чика Јова Змај' вртић '1001 радост' Београд
Савка Николић ПУ 'Савски венац' Београд
Таша Дацић ПУ 'Звездара' вртић 'Чигра' Београд
Мила Вучетић ПУ 'Драгољуб Удицки' вртић 'Мики' Кикинда
Ања Ковачевић ПУ 'Драгољуб Удицки' вртић 'Мики' Кикинда
Ангелина Величковић ПУ 'Пионир' Јагодина
Данка Милошевић ОШ 'Цар Константин' вртић 'Славуј' Ниш
Лав Миљковић ПУ 'Врачар' вртић 'Нада Пурић' Београд
Милица Стаменковић ПУ 'Раковица' вртић 'Душко Радовић' Београд
Магдалена Ђошић ПУ 'Звездара' вртић 'Чигра' Београд
Дарис Каришик ПУ 'Младост' вртић 'Дечија радост' Нови Пазар
Јана Гајић ПУ 'Пионир' вртић 'Лептирић' Јагодина
Нера Трекса ПУ 'Златно сунце' Ветерник, Нови Сад
Хава Новалић ПУ 'Младост' вртић 'Пчелица' Нови Пазар
Ханис Махмутовић ПУ 'Младост' вртић 'Наше дете' Нови Пазар
Витомир Бајчев ПУ 'Вера Гуцуња' вртић 'Малице' Стапар, Сомбор
Сташа Радин ПУ 'Зрењанин' вртић 'Бамби' Зрењанин
Јулија Јањатовић ПУ 'Нада Наумовић' вртић 'Аутић' Крагујевац
Уна Стојановић ПУ 'Универзум' Београд
Душан Мутавџић ПУ 'Ђурђевдан' вртић 'Колибри' Крагујевац
Зејнеб Врагић ПУ 'Младост' вртић 'Пчелица' Нови Пазар
Искра Малиновић ПУ 'Школица' вртић 'Звездице' Суботица
Немања Радоњић ПУ 'Звездара' вртић 'Сунчица' Београд
Асија Исламовић ПУ 'Младост' вртић 'Дечја Радост' Нови Пазар
Милица Бургић ПУ 'Winnie the pooh' Сремски Карловци
Ива Јовановић ПУ 'Дечја Радост' вртић 'Кекец' Панчево
Ива Радомировић ПУ 'Дечја радост' Панчево
Николија Радовановић ПУ 'Ђурђевдан' вртић 'Чуперак' Крагујевац
Софија Благојевић ПУ 'Звездара' вртић 'Сунчица' Београд
Дуња Стојановић ПУ 'Дечја Радост' вртић 'Црвенкапа' Панчево
Невена Стојановић ПУ 'Дечја радост' вртић 'Црвенкапа' Панчево
Уна Димић ПУ 'Нада Наумовић' вртић 'Аутић' Крагујевац
Павле Станојевић ПУ 'Пчелица' вртић 'Пахуљица' Ниш
Миа Младеновић ПУ 'Дечја радост' вртић 'Петар Пан' Панчево
Анастасија Дулаћ ПУ 'Дечја Радост' вртић 'Пупољак' Панчево
Реља Јанковић ПУ 'Звездара' вртић 'Дуга' Београд
Наталија Стевановић ПУ 'Звездара' вртић 'Звончица' Београд
Радмила Милановић ПУ 'Универзум' Београд
Ленка Јаковљевић ПУ 'Ната Вељковић' вртић 'Невен' Крушевац
Валерија Мијатовић ПУ 'Ђурђевдан' вртић 'Цицибан' Крагујевац
Вук Вукас ПУ 'Бошко Буха' Инђија
Урош Давид ПУ 'Зрењанин' вртић 'Цврчак' Зрењанин
Мила Ђокић ПУ 'Бамби' Лозница
Василије Миљић ПУ 'Моје детињство' Чачак
Тамара Милутиновић ПУ 'Врачар' вртић 'Нада Пурић' Београд
Сташа Петровић ПУ 'Врачар' вртић 'Нада Пурић' Београд
Вања Цепанчић ПУ 'Вера Гуцуња' Стапар, Сомбор
Бранка Станковић ПУ 'Чика Јова Змај' вртић 'Црвенкапа' Пирот
Хана Владимиров ПУ 'Звездара' вртић 'Лане' Београд
Теодора Лазић ПУ 'Пчелица' Бешеново, Сремска Митровица
Јустина Марковић ОШ '14. октобар' ППГ Мала Моштаница
Јана Милић ПУ 'Милица Ножица' вртић 'Бранковина' Ваљево
Ања Јевремовић ПУ 'Чаролија' вртић 'Бамби' Вршац
Ксенија Марковић ОШ '14. октобар' ППГ Мала Моштаница
Димитрије Јоргић ОШ 'Димитрије Туцовић' ППГ Краљево
Вукашин Јовановић ПУ 'Ружин Гај' Нови Сад
Маја Живановић ПУ 'Сунђер Боб и Патрик' Нови Сад
Ђорђе Аксентијевић ПУ 'Петар Пан' Крагујевац
Теодора Јанковић ПУ 'Врачар' вртић 'Нада Пурић' Београд
Јулија Игњатовић ПУ 'Нада Наумовић' вртић 'Полетарац' Крагујевац
Нина Колунџић ПУ 'Савски венац' РЈ 'Царица Милица' Београд
Сара Будимир ПУ 'Радосно детињство' вртић 'Новосађанче' Нови Сад
Дуња Јовановић ПУ 'Петар Пан' Аранђеловац
Невена Дувњак ПУ 'Младост' вртић 'Лептирић' Бачка Паланка
Николина Стошић ПУ 'Лане' Алексинац
Вања Степанов ПУ 'Бошко Буха' Врбас
Оливера Пантић ПУ 'Ђурђевак' Младеновац
Урош Буђевац ПУ 'Радост' Чачак
Даница Адамовић ПУ 'Пионир' Јагодина
Јана Глигорић ПУ 'Полетарац' Коцељева
Игњат Костић ПУ 'Наше дете вртић 'Бошко Буха' Врање
Теодора Илић ОШ 'Браћа Новаков' ППГ Силбаш

Прваци

Име и презиме Основна школа Град
Софија Гојић ОШ 'Димитрије Давидовић' I5 Смедерево
Алексеј Лисичин ОШ 'Прва војвођанска бригада' I3 Нови Сад
Лена Ђорђевић ОШ 'Вук Караџић' I2 Пожаревац
Данило Ђоровић ОШ 'lV краљевачки батаљон' I5 Краљево
Софија Пантелић ОШ 'Светолик Ранковић' I2 Аранђеловац
Андреј Јовичић ОШ 'Милан Илић Чича' I2 Аранђеловац
Хелена Ђокић ОШ 'Мајка Југовића' I2 Земун
Дуња Димитријевић ОШ 'Свети Сава' I4 Крагујевац
Милица Јоксимовић ОШ 'Јосиф Панчић' I2 Београд
Неда Ђорић ОШ '14. октобар' I1 Барич, Обреновац
Симеон Милинковић ОШ 'Бранко Радичевић' I2 Београд
Гала Стефановић ОШ 'Јосиф Панчић' I6 Београд
Тијана Марковић ОШ 'Михајло Пупин' I1 Ветерник
Лазар Арсић ОШ 'Свети Сава' I2 Читлук, Крушевац
Александар Матејић ОШ 'Вук Караџић' I2 Крушевац
Марко Новаковић ОШ 'Ружа Ђурђевић Црна' I1 Чортановци
Хана Тврдишић ОШ 'Мирко Јовановић' I4 Крагујевац
Лаура Кешчец ОШ 'Јосиф Панчић' I5 Београд
Вида Узелац ОШ 'Соња Маринковић' Iб Суботица
Николина Богосављевић ОШ 'Момчило Поповић Озрен' I1 Параћин
Матеј Јевтић ОШ 'Алекса Дејовић' I2 Ужице
Огњен Бура ОШ 'Бранко Радичевић' I4 Батајница
Јана Јанковић ОШ 'Момчило Живојиновић' I6 Младеновац
Алекса Кубет ОШ 'Мирослав Антић' I1 Оџаци
Петер Стрехарски ОШ 'Јан Колар' I разред Селенча
Ива Јовановић ОШ 'Момчило Живојиновић' I5 Младеновац
Викторија Живковић ОШ 'Бранко Радичевић' I3 Смедерево
Лазар Весић ОШ 'Бановић Страхиња' I3 Београд
Петра Марковић ОШ 'Лаза Костић' I5 Београд
Михајло Гоцић ОШ 'Вук Караџић' I2 Пирот
Тара Милисављевић ОШ 'Лазар Саватић ' I3 Земун
Нора Симјановић ОШ 'Скадарлија' I1 Београд
Коста Стаменковић ОШ 'Десанка Максимовић' I1 Зајечар
Лена Симовић ОШ 'Влада Аксентијевић ' I1 Београд
Вељко Вучићевић ОШ 'Бранко Радичевић' Макрешане, Крушевац
Новак Павловић ОШ 'Драгомир Марковић' I3 Крушевац
Јања Петровић ОШ 'Бранко Крсмановић' I2 Доња Мутница
Петра Милојевић ОШ 'Драгомир Марковић' I3 Крушевац
Хелена Јоцић ОШ 'Петар Петровић Његош' I1 Београд
Мина Ђурђевић ОШ 'Миодраг Чајетинац Чајка' I1 Трстеник
Јана Аћимовић ОШ 'Мајка Југовића' I2 Земун
Филип Радуловић ОШ 'Марко Орешковић' I1 Београд
Ива Тасић ОШ 'Јосиф Панчић' I2 Београд
Милица Хека ОШ 'Јован Поповић' I1 Сремска Митровица
Мила Митић ОШ 'Иван Горан Ковачић' I3 Београд
Исидора Ђуровић ОШ 'Раде Кончар' I2 Београд
Александра Трајковић ОШ 'Милутин Смиљковић' I1 Винарце, Лесковац
Калина Шиканић ОШ 'Николај Велимировић' I2 Шабац
Магдалена Марковић ОШ 'Дуле Караклајић' I3 Лазаревац
Калина Колбас ОШ 'Мирослав Антић' I3 Футог
Зое Ћорић ОШ 'Јосиф Панчић' I6 Београд
Николина Јелић ОШ 'Уједињене нације' I7 Београд
Милош Петровић ОШ 'Бранислав Нушић' I4 Смедерево
Миња Ранков ОШ 'Вук Караџић' Iб Вршац
Петар Крстић ОШ 'Ђура Јакшић' I1 Зрењанин
Саша Вујновић ОШ 'Бора Станковић' I2 Београд
Лука Шиљковић ОШ 'Свети Сава' I3 Панчево
Ања Тасић ОШ 'Милан Ракић' I3 Ниш
Искра Мишић ОШ 'Јосиф Панчић' I6 Београд
Елена Стојановић ОШ 'Доситеј Обрадовић' I2 Ниш
Лена Радосављевић ОШ 'Јосиф Костић' I1 Лесковац
Ленка Тасић ОШ 'Светозар Марковић' I1 Лесковац
Магдалена Калуђер ОШ 'Свети Сава' I2 Панчево
Марија Миловановић ОШ 'Свети Сава' I3 Панчево
Ђорђе Мирковић ОШ 'Десанка Максимовић' I1 Футог
Теодора Момировић ОШ 'Јосиф Костић' I4 Лесковац
Тара Видовић ОШ 'НХ Синиша Николајевић' I4 Београд
Данило Ћирковић ОШ '21.октобар' I4 Крагујевац
Емилија Баљак ОШ 'Светозар Марковић' I2 Лесковац
Сара Димитријевић ОШ 'Коста Ђукић' I2 Младеновац
Дуња Гајић ОШ 'Вук Караџић' I1 Поточац, Параћин
Новак Ристић ОШ 'Коста Ђукић' I1 Младеновац
Димитрије Граовац ОШ 'Бранко Радичевић' I4 Батајница
Алекса Стојановић ОШ 'Никодије Стојановић Татко' Прокупље
Димитрије Ђоковић ОШ 'Иван Горан Ковачић' I3 Београд
Немања Ристић ОШ 'Вук Караџић' I2 Лебане
Тадија Миљковић ОШ 'Јосиф Костић' I3 Лесковац
Неда Михајловић ОШ 'Стојан Живковић Столе' Алексинац
Павле Микић ОШ 'Миле Дубљевић' I2 Лајковац
Димитрије Миленковић ОШ 'Јосиф Костић' I2 Лесковац
Данијел Петровић ОШ 'Миодраг Миловановић Луне' I1 Каран, Ужице
Петра Кукић ОШ 'Дубрава' I4 Књажевац
Душан Васић ОШ 'Милорад Мића Марковић' I1 Мала Иванча
Уна Ђукановић ОШ 'Свети Сава' 1 Кикинда
Анђелија Павловић ОШ 'Јосиф Костић' I3 Лесковац
Теодора Здравковић ОШ 'Растко Немањић - Свети Сава' I4 Нова Пазова
Нина Керкез ОШ 'Петар Кочић' I разред Кикинда
Хелена Банковић ОШ 'Јастребачки партизани' Мерошина
Вукан Тодоровић ОШ 'Вук Караџић' I1 Смедеревска Паланка
Петар Станковић ОШ 'Соња Маринковић' I4 Земун
Николина Радовановић ОШ 'Бора Станковић' I5 Београд
Теодора Танић ОШ 'Соња Маринковић' I3 Земун
Андреа Вуковић ОШ 'Влада Аксентијевић ' I3 Београд
Лазар Росић ОШ 'Младост' I5 Београд
Ирис Поповић ОШ 'Влада Аксентијевић' I3 Београд
Хана Дрндаревић ОШ 'Прва основна школа краља Петра II' Ужице
Брана Ристић ОШ 'Васа Пелагић' Лесковац
Николина Даниловић ОШ 'Прва војвођанска бригада' I3 Нови Сад
Сара Торбица ОШ 'Бора Станковић' I4 Београд
Софија Шефер ОШ 'Лазар Саватић' I3 Земун

Завршен је 10. јубиларни ликовни конкурс "Нацртај, обоји и освоји!"

Компанија Форма Идеале је током септембра организовала 10. јубиларни дечији ликовни конкурс под називом „Нацртај, обоји и освоји!“.

Ликовни конкурс, „Нацртај, обоји и освоји“ компанија Форма Идеале је организовала и ове године, десету годину заредом, током септембра месеца, а право учешћа на конкурсу су имали прваци и предшколци из свих заинтересованих основних школа и предшколских установа у Србији. До сада је на овом конкурсу, чија је тема „Моја идеална соба“, учествовало више од пола милиона малишана, а само ове године је на адресу стручног жирија, закључно са 30. септембром стигло више од 50 хиљада радова малишана, из преко 500 основних школа и предшколских установа широм Србије.

Као и ранијих година, наш стручни жири је одлучио да додели и две специјалне награде и то Школи за основно и средње образовање „Царица Јелена“ из Ниша, као и ОИСШ „Др Светомир Бојанин“ из Суботице.

Trenutna verzija Vašeg pretraživača ne podržava sajt formaideale.rs

Potrebno je instalirati najnoviju verziju pretraživača.

Na zvaničnim sajtovima možete potražiti najnoviju verziju pretraživača.

edge chrome firefox safari

Ova stranica koristi kolačiće za pružanje usluga u skladu sa Politikom privatnosti. Nastavkom korišćenja našeg sajta, slažete se sa upotrebom kolačića.

Slažem se